Co se nám povedlo a co ne..........

Festival Country na Pohodu je hudební akce ve stylu country folk a bluegrass. V loňském roce 2016 jsme uspořádali 1. ročník a v této tradici bychom chtěli i nadále pokračovat. 

Bude se konat vždy druhou sobotu v červenci. 

1. ročník jsme uspořádali jako 1 denní akci, avšak od ročníku druhého bude country festival na pohodu již akcí dvoudenní.Začne vždy v pátek a bude pokračovat až do neděle v Plchově na místním hřišti na které se vejde bezmála 2000 lidí.

Organizatorem festivalu je country kapela Pohodáři. O zázemí účinkujících a diváků se na 1. ročníku staralo 15 pořadatelů,( včetně kapely Pohodáři) kteří jsou nepostradatelnou součástí festivalu i na další ročníky.

Festival je koncipován jako setkání regionálních a začínajících kapel a hudebníků daných žánrů.Tento charakter festivalu bychom si rádi udrželi i do dalších ročníků.

K hřišti na kterém se festival koná mají účastníci k dispozici ještě malé hřiště, které s místem akce sousedí a kde je možnost parkování - mimo další místa.V místě je i možnost stanování ve vlastních stanech nebo karavanech. K dispozici je i mobilní wc České mobilní toalety, tekoucí voda přímo na hřišti. Hudebníkům je k dispozici nově zbudovaná pergola se zastřešením, která bude sloužit k jejich odpočinku a jako zázemí.Nově i stany pro diváky, kam se mohou uchýlit při velkém slunci či schovat před deštěm.


Kudy k nám a co bude nového

Do Plchova se návštěvníci dostanou buď autem nebo autobusem, příadně na kole či pěšky. Pro zaparkování jsou zřízena kapacitně dostatečně velká parkoviště, v obci je vždy zřetelně vyznačeno, jak se na ně řidiči dostanou.

Rovněž příjezdové cesty jsou značeny - pro lepší orientaci.

Zpestřením festivalového dne pro děti, jsme se museli po ukončení 1. ročníku zabývat více.Ale již dnešním dnem máme připravené různé dětské akce, jako např. malování na obličej, barvení odlitků aj. aktivity.

Snad budte potěšeni i tím, že v místě budou skupinky maminek, které Vám na menší chvilku děti pohlídají , aby jste si mohli i vy nerušeně užívat.

Občerstvení je zajištěno a nabídka sortimentu uspokojí snad každého.

Vy kteří máte zájem o příjemně strávený den v pěkném prostředí při poslechu příjemné muziky přijeďte se podívat na country festival Country na Pohodu do Plchova u Slaného.Srdečně se na Vás těšíme.

Naši sponzoři