COUNTRY NA POHODU 2017

Milí přátelé, návštěvníci našeho festivalu,

úderem sobotní půlnoci dozněly poslední tóny 2. ročníku Country na Pohodu a tento ročník je již od neděle 15.7..2017 minulostí. Připomenout nám jej může jen výběr fotek umístěných na našich stránkách ve fotogalerii a dalších internetových úložištích .Ve většině na těchto stránkách najdete odkazy na tato úložiště.

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří si našli čas a dorazili se k nám podívat a poslechnout si pohodovou muziku. Na festivalu vystoupili všichni pozvaní účastníci, kromě Jindry Kejaka, který bohužel pro úraz nemohl vystoupit. My, přejeme Jindrovi brzké uzdravení a budeme se těšit na příští rok kdy bychom se mohli společně s vámi potkat.

Po pátečním chladném večeru nám ani sobotní počasí nepřálo. Několikrát nás spláchla nejedna dešťová přeháňka , počasí nám prostě letos dělalo velké starosti. Připravit festival můžeme jak nejlépe umíte, ale jakmile nám není příroda nakloněna, je naše snaha marná. Ale i tak se na festival přišlo podívat 250 diváků. Jen díky tomu, že jsme se snažili na nepřízeň počasí připravit a pro diváky jsme nachystali stany, byl déšť alespoň trochu snesitelný.

Na festivalu 2017 jste mohli vidět tyto účastníky.

Kapela Vápenice, Try Duby, Brzdaři, Hluchavky, Rakovnickej Potok, Refreš, Hurricane, Blackout Bluegrass Band, New Rebels, Parťáci, Pohodáři

Drezurní show: Nezapomenutelný zážitek - Vendulka Šponarová a její Fríský hřebec Pieter wan Diphorn

Ohnivá show : Advesários

Děkujeme všem, kteří se na přípravách festivalu a jeho zdárném průběhu podíleli.

Věříme, že se vám u nás líbilo a třeba si, bude-li příště, k nám cestu opět najdete.  

Charitativní festival Country a Pohodu.

na letošním ročníku 2017, jsme předali Štěpánkovi Vaňkovi a 
Verunce Kmoníčkové, krásných
 10 500 Kč.

Vložte svůj text...